O MNĚ

Libuše Petrovic

Jsem profesionální koučka a svým klientům pomáhám měnit jejich životy k lepšímu. Už dlouho vím, že je to mé poslání. S vděčností jsem ho přijala a těším se z jeho každého jednoho naplnění.

Jsem žena, která má ráda život, která si ho užívá a které úsměv na rtech vydrží pěkně dlouho. Jsem ta, co ráda pomáhá a dělá ji šťastnou, když se jí to daří. Beru život takový, jaký je, a především takový, jaký si ho udělám. Mám ráda výzvy a vím, že nic není náhoda. Řídím se pozitivním myšlením a využívám zákonu přitažlivosti. Stejnou cestou se snažím vést i mé klientky. Mou snahou je naučit je snít, stanovovat si postupné cíle a také jich krok za krokem dosahovat.

Ze své marketingové, obchodní i lektorské praxe vím, že základem úspěchu je komunikace. Právě proto učím mé klienty komunikovat také se svým vnitřním já a pomáhám jim pochopit jejich vlastní podstatu. Všechny mé klienty vnímám jako hrdiny jejich vlastních příběhů. Příběhů, které se rozhodli změnit k lepšímu a vytvořit si tak šťastnější život.

Profesi koučky doslova miluju a vnímám ji jako obrovský dar, který jsem obdržela a mohu ho šířit dál. Podstatou mého života je vděčnost. Protože právě vděčnost předchází zázrakům.