Recenze s fotkou

 • Romana Matošová

  Nákupčí

  Cítila jsem potřebu poznat své vnitřní já a podívat se do sebe, opravdu do hloubky. Bylo pro mě důležité zjistit, co mi skutečně vyhovuje a v jaké rovině se cítím dobře. Také jsem chtěla vylepšit nebo možná i změnit vztahy. A to jak s manželem, tak s mými dětmi a ostatními v mém okolí.

  Koučink s Libi mi jednoznačně pomohl zvýšit vlastní sebehodnotu, stejně tak i sebereflexi. Uvědomila jsem si pozitivní aspekty v mém životě, které jsem doposud neviděla. Zároveň jsem zlepšila vztah sama k sobě a také k mým blízkým. Vím, že jsem našla cestu, která mi vyhovuje a ve které se cítím svá.

  Libi je pozitivně nastavená, praktická a lidská. Navíc dokáže nasměrovat úhel pohledu na tu dobrou část konkrétní situace, kterou jsem já ani neviděla. Velmi mě toto uvědomění posunulo a snažím se v tom pokračovat. Teď už vím, že každá situace v sobě nese něco nepříjemného, ale také něco dobrého. Libi mě naučila více vnímat tu dobrou stránku věci a za to jí moc děkuji. 

 • Jan Kolín

  PODNIKATEL A MAJITEL JECOM IT CONSULTING S. R. O.

  Ocitl jsem se, jak se říká, na životní křižovatce a nevěděl, kudy dál. Dostal jsem doporučení na zkušenou koučku Libuši Petrovic. Rozhodl jsem se tedy do toho jít a zvolil variantu osobního setkávání při koučinku. Chtěl jsem si utřídit myšlenky, emoce, pocity, začít pracovat na zajímavých záměrech, vizích a stanovit si nové reálné cíle. V té době se hlavně pohnout z místa a vykročit vpřed tím správným směrem.

  Koučování s Libi bylo pro mě velmi příjemné, aktivující a inspirativní. Technika cílených a někdy překvapivých otázek, kterou používá, je podle mě velice efektivní a přínosný nástroj osobního i profesního rozvoje. U mě se zaměřil na objevení a rozvinutí vnitřního potenciálu a podporu mých talentů a směrování životní cesty. Poskytl mi výbornou příležitost poznat více sám sebe a zapracovat na rozvoji nových snů, záměrů, vizí a cílů.

  Při koučinku  jsem začal myslet jiným, odlišným způsobem a osvojil jsem si nové návyky. S jejich pomocí teď vnímám svůj život i své okolí optimističtěji, více si věřím, jsem efektivnější, jdu za svým cílem a ještě více otevřeně komunikuji. Během pravidelných sezení došlo k postupnému odstranění vnitřních bloků a vzorců chování, které mi bránily ke spokojenosti, štěstí a úspěchu. Celý proces koučinku s Libi přinášel více energie pro můj aktivní přístup, přípravu i těšení se na každé další sezení i odhodlání si do svého života přinést razantnější změny myšlení i jednání. Jako správná koučka, dávala Libi velmi trefné a často i provokativní otázky s přesahem do duchovní oblasti, díky kterým jsem získal nový pohled na svou situaci a vnitřní niterní uvědomění. Měl jsem také dostatek prostoru k přemýšlení a vnitřnímu cestování, při kterém se mi objevila spoustu nových možností, jsem více kreativní, přicházejí nové nápady včetně energií na jejich zrealizování. 

  Děkuji Libuši Petrovic za profesionální individuální koučink.

 • Petr Všechovský

  PODNIKATEL A FOTBALOVÝ TRENÉR

  Hledal jsem se a nevěděl jsem, co dělat dál. Jak pokračovat v projektech a dalších mých záležitostech. Zároveň mě brzdilo mé vnitřní nastavení. Byl jsem na to sám a nevěděl jsem, jak to celé změnit.

  Během spolupráce s Libi jsem postupnými a navazujícími kroky došel k důležitým rozhodnutím. Chtěl jsem je udělat už dávno, ale sám bych se k nim možná nikdy neodhodlal. Posílil jsem své sebevědomí a začal si uvědomovat, co je pro mě důležité.

  V mém osobním rozvoji jsem se posunul o velký kus dopředu. Když se dnes podívám na začátek, tak je skoro až neuvěřitelné, kam mě celý koučovací proces posunul. Teď už nemám strach dělat jakákoliv rozhodnutí. Rozumím sám sobě a věřím si.

  A rozhodl jsem se v naší spolupráci stoprocentně pokračovat dál, protože ten posun, co za tu dobu vidím, je obrovský. Libi mě vždy podporovala a dokázala přirozeně nasměrovat tak, abych si sám věci uvědomil a dal si na ně odpověď. Díky tomu se mi otevřely nové pohledy, které bych dříve neviděl.

  Recenze bez fotky

  • Kristýna Myšáková

   Podnikatelka

   Vždycky si ujasním a utříbím otázky uvnitř sebe, což pozitivně ovlivňuje mé životní posuny.


   Vřele doporučuji služby Libušky. Je skvělým parťákem na mé nové cestě za sebedůvěrou a podnikáním. Na každé naše setkání se pokaždé moc těším. Vždycky si ujasním a utříbím otázky uvnitř sebe, což pozitivně ovlivňuje mé životní posuny. Velmi oceňuji, jak mi pomáhá uchopit mé začátky v podnikání, které pro mě nejsou vůbec jednoduché.

   Díky Libušce se mi daří najít ta nejlepší řešení, jak se posunout zase o kousek dál. Pomocí vhodně položených a věcných otázek mi pomáhá nastavit mé sny, cíle a cestu k nim. Velký přínos vidím také v jejím vedení, které je čistě orientované na mě. Nesoudí a mám její maximální podporu. Vím, že jí můžu stoprocentně důvěřovat a že jsem se svěřila do správných pečujících rukou. A co je pro mě velmi důležité, pomáhá mi nahlížet na věci z různých úhlu pohledu. Stejně jako se nám daří otevírat Pandořiny skříňky. Dávám 12 bodů z 10 a tímto děkuji!

  • Hana Doležalová

   Učitelka na ZŠ

   Nejvíc se mi líbí, že si život tvořím opravdu podle sebe.


   K Libušce mě přivedla touha posouvat se vpřed. Naše spolupráce mi umožnila stát se skutečným tvůrcem svého života. Díky koučování se na věci dokážu dívat z jiných úhlů pohledu a to nejdůležitější, daří se mi nacházet nová řešení. Nejvíc se mi líbí, že si život tvořím opravdu podle sebe. Díky vnímavému a respektujícímu přístupu Libušky se cítím jako hrdinka ve svém vlastním příběhu.

  • Michaela, K.

   Marketingová manažerka

   Uvědomila jsem si své životní priority a hodnoty a díky konkrétním akčním krokům na sobě začala pracovat.

   Koučink pro mě byla zcela nová zkušenost. A již po prvním setkání s Libuškou jsem byla překvapená, jak moc mi může koučování v různých oblastech mého života pomoct. Uvědomila jsem si své životní priority a hodnoty a díky konkrétním akčním krokům na sobě začala pracovat. Mou hlavní motivací jsou cíle, které jsem si nastavila. Už jsem dosáhla prvních větších úspěchů a pokračuji dále.

   Během koučování se cítím komfortně a příjemně. Oceňuji, že můžu být naprosto upřímná, neboť Libušce zcela důvěřuji. Vnímám ji jako přátelskou a vnímavou ženu. Její přístup je velmi osobní a současně zcela profesionální. Navíc je na ní vidět, že ji tato práce opravdu baví. Zároveň se mi líbí, že pro Libušku není nic malicherné a nedůležité. A já si tak již několikrát měla možnost uvědomit, že právě i maličkost může znamenat v důsledku hodně. Koučink mi pomohl nahlížet na některé věci jinak. Díky svým odpovědím na dobře položené otázky jsem si sama nahlas dokázala zvědomit podstatné věci, které se týkají mého života. Nejvíc mě na tom baví, že řešení nakonec vždy vychází ze mě a že se vlastně nejedná o rady někoho jiného.

  • Aneta Neubergová

   Majitelka lesní školky

   Díky dobře položeným otázkám si uvědomuju mnoho podstatných věcí.


   Každé setkání s Libuškou je pro mě chvilkou pro sebe. Je to jako rande s kamarádkou, která ví, jak pomoct a podpořit, aniž by mi cokoliv vnucovala. Umí se zeptat způsobem, kterým vás donutí si uvědomit mnoho věcí. Od začátku do konce se cítíte jako s kamarádkou a přesto dosáhnete mnohých uvědomění. Díky moc Libuško!
  • Bohumila Kočvarová

   HR, obor vzdělávání zaměstnanců

   Stejně jako pečuji o svůj zevnějšek, cítím potřebu pečovat o mé nitro.


   Moje koučka Libi Petrovic splňuje všechny dovednosti, které by měl mít profesionální kouč, a to na 250 %. Během našich sezení mi aktivně naslouchá. Nesoudí mě ani ostatní lidi a ani nehodnotí. Podporuje mě a opravdu se o mě zajímá. Umí klást účinné otázky ve správný čas, dokáže vycítit důležitost tématu a rozhovor vede žádoucím směrem. Zároveň si cením toho, že mi nechává dost prostoru pro mé vlastní vyjádření. A přesně takto naše setkání probíhají. Myslím, že dostatečným ukazatelem mojí spokojenosti a její perfektně odvedené práce je třeba jen to, že se na setkání s ní pokaždé vyloženě těším.

   Závěrem bych ráda použila jedno přirovnání. "Po příjemně strávené hodince s Libi se moje duše cítí stejně, jako se cítí moje pleť po péči v luxusním kosmetickém salónu." Přesně takový pocit zažívám pokaždé od našeho prvního setkání. Díky tomu jsem si uvědomila, že stejně jako pečuji o svůj zevnějšek, je potřeba pečovat o mé nitro

  • Šárka Morysová

   OSVČ, učitelka MŠ, baristka

   Věděla jsem, že už na to nejsem sama.   Neuměla jsem si zorganizovat svůj čas, natož myslet přitom všem i na sebe. Jsem hodně empatická s potřebou pomáhat lidem. Potřebovala jsem, aby den měl 48h a začala jsem propadat depresím. Když jsem zjistila, že má kamarádka Libi pracuje jako koučka, neváhala jsem ani minutu.

   Libi je pro mě sama o sobě silná, krásná a velmi motivující žena a vím, že do všeho, pro co se rozhodne, jde s 200% nasazením (a někoho takového já v tu chvíli potřebovala po svém boku). Hned při našem prvním sezení jsem vypotřebovala všechny její kapesníky ale pozor v tu chvíli nešlo o to mě rozbrečet, to v žádném případě! Šlo o to, že jsem najednou věděla a cítila, že na to všechno nejsem sama. Že mi někdo věří a že mě podporuje. Hodně jsem mluvila a řešila sebe. O mých problémech jsem už jen nepřemýšlela, ale najednou o nich mluvila nahlas. A abych dokázala dělat nějaké pokroky, volila má koučka otázky tak bystře, abych si na vše dokázala odpovědět sama. A tak jsme začaly hledat cestičku, jak z toho ven.

   Je hrozně důležité mít někoho, kdo vám věří, kdo tu pro mě je. Opravdu moc mi to pomohlo a posunulo. A i když Covid musel na chvíli rozdělit naše cesty, tak vím, že my dvě nekončíme. Libi tu totiž pro mě je vždy a já s ní rozhodně chci pokračovat. P.S.: Mít někoho kdo vám věří, motivuje a je tu pro vás....to je dar!!! A ja moc děkuji!!! A TĚŠÍM SE NA DALŠÍ POSUN!

  • Romana Matošová

   nákupčí

   Zvýšila jsem svou vlastní sebehodnotu.   Cítila jsem potřebu poznat své vnitřní já a podívat se do sebe, opravdu do hloubky. Bylo pro mě důležité zjistit, co mi skutečně vyhovuje a v jaké rovině se cítím dobře. Také jsem chtěla vylepšit nebo možná i změnit vztahy. A to jak s manželem, tak s mými dětmi a ostatními v mém okolí.

   Koučink s Libi mi jednoznačně pomohl zvýšit vlastní sebehodnotu, stejně tak i sebereflexi. Uvědomila jsem si pozitivní aspekty v mém životě, které jsem doposud neviděla. Zároveň jsem zlepšila vztah sama k sobě a také k mým blízkým. Vím, že jsem našla cestu, která mi vyhovuje a ve které se cítím svá.

   Libi je pozitivně nastavená, praktická a lidská. Navíc dokáže nasměrovat úhel pohledu na tu dobrou část konkrétní situace, kterou jsem já ani neviděla. Velmi mě toto uvědomění posunulo a snažím se v tom pokračovat. Teď už vím, že každá situace v sobě nese něco nepříjemného, ale také něco dobrého. Libi mě naučila více vnímat tu dobrou stránku věci a za to jí moc děkuji. 

  • Petr Všechovský

   Podnikatel a fotbalový trenér

   Posílil jsem své sebevědomí a začal si uvědomovat, co je pro mě důležité.


   Hledal jsem se a nevěděl jsem, co dělat dál. Jak pokračovat v projektech a dalších mých záležitostech. Zároveň mě brzdilo mé vnitřní nastavení. Byl jsem na to sám a nevěděl jsem, jak to celé změnit.

   Během spolupráce s Libi jsem postupnými a navazujícími kroky došel k důležitým rozhodnutím. Chtěl jsem je udělat už dávno, ale sám bych se k nim možná nikdy neodhodlal. Posílil jsem své sebevědomí a začal si uvědomovat, co je pro mě důležité.

   V mém osobním rozvoji jsem se posunul o velký kus dopředu. Když se dnes podívám na začátek, tak je skoro až neuvěřitelné, kam mě celý koučovací proces posunul. Teď už nemám strach dělat jakákoliv rozhodnutí. Rozumím sám sobě a věřím si.

   A rozhodl jsem se v naší spolupráci stoprocentně pokračovat dál, protože ten posun, co za tu dobu vidím, je obrovský. Libi mě vždy podporovala a dokázala přirozeně nasměrovat tak, abych si sám věci uvědomil a dal si na ně odpověď. Díky tomu se mi otevřely nové pohledy, které bych dříve neviděl.

  • Jan Kolín

   PODNIKATEL A MAJITEL JECOM IT CONSULTING S. R. O.

   Odstranil jsem své vnitřní bloky a vzorce chování, které mi bránily ke spokojenosti, štěstí a úspěchu.


   Ocitl jsem se, jak se říká, na životní křižovatce a nevěděl, kudy dál. Dostal jsem doporučení na zkušenou koučku Libuši Petrovic. Rozhodl jsem se tedy do toho jít a zvolil variantu osobního setkávání při koučinku. Chtěl jsem si utřídit myšlenky, emoce, pocity, začít pracovat na zajímavých záměrech, vizích a stanovit si nové reálné cíle. V té době se hlavně pohnout z místa a vykročit vpřed tím správným směrem.

   Koučování s Libi bylo pro mě velmi příjemné, aktivující a inspirativní. Technika cílených a někdy překvapivých otázek, kterou používá, je podle mě velice efektivní a přínosný nástroj osobního i profesního rozvoje. U mě se zaměřil na objevení a rozvinutí vnitřního potenciálu a podporu mých talentů a směrování životní cesty. Poskytl mi výbornou příležitost poznat více sám sebe a zapracovat na rozvoji nových snů, záměrů, vizí a cílů.

   Při koučinku  jsem začal myslet jiným, odlišným způsobem a osvojil jsem si nové návyky. S jejich pomocí teď vnímám svůj život i své okolí optimističtěji, více si věřím, jsem efektivnější, jdu za svým cílem a ještě více otevřeně komunikuji. Během pravidelných sezení došlo k postupnému odstranění vnitřních bloků a vzorců chování, které mi bránily ke spokojenosti, štěstí a úspěchu. Celý proces koučinku s Libi přinášel více energie pro můj aktivní přístup, přípravu i těšení se na každé další sezení i odhodlání si do svého života přinést razantnější změny myšlení i jednání. Jako správná koučka, dávala Libi velmi trefné a často i provokativní otázky s přesahem do duchovní oblasti, díky kterým jsem získal nový pohled na svou situaci a vnitřní niterní uvědomění. Měl jsem také dostatek prostoru k přemýšlení a vnitřnímu cestování, při kterém se mi objevila spoustu nových možností, jsem více kreativní, přicházejí nové nápady včetně energií na jejich zrealizování. 

   Děkuji Libuši Petrovic za profesionální individuální koučink.

  • Pavla Kučerová

   studentka

   Utřídila jsem si myšlenky a začala řešit budoucnost.


   Z psychoterapie odcházím smutná a ještě více zamýšlená. Po koučinku se usmívám a cítím se namotivována. Rozdíl je v tom, že terapie se vrtá ve vašich traumatech a minulosti. S koučinkem řešíte přítomnost a cíle, které chcete naplnit. S Libi jsme si utřídila myšlenky. Někdy stačí věci vyslovit nahlas a přijdou nové poznatky a sebeuvědomění. Libi ví, jak se ptát a já našla způsob jak odpovídat.

  • Jitka Helcl

   Podnikatelka

   Najednou jsem chápala, proč se točím v začarovaném kruhu.


   Byla jsem v období, kdy jsem měla pocit, že se nic nehýbe dopředu a nedokázala rozklíčovat proč. Kouče jsem cíleně nehledala. S Libu jsem se seznámila přes LinkedIn. Dívala jsem se po nových kontaktech ohledně mého podnikání a při tom narazila na sympatickou koučku:). Vyměnily jsme si pár zpráv a hned se dohodly na poznávací online schůzku. Energie mezi námi fungovala okamžitě a já vnitřně cítila, že takového člověka momentálně potřebuji mít po svém boku. Svými otázkami mě uměla pokaždé dovést tam, kam bylo potřeba. Naučila mě, se na určité věci začít dívat z jiného úhlu, a najednou jsem chápala, proč se točím v začarovaném kruhu. Byl to pro mě neuvěřitelně osvobozující pocit a já měla opět energii a sílu své věci posouvat dál.

   Libu rozhodně doporučuji, je koučem na svém místě. Je empatická, pozitivní žena, která je ve svém poslání velice profesionální. Hned od začátku jsem k ní měla absolutní důvěru. Na setkání s ní jsem se vždy těšila a pokaždé odcházela namotivovaná s novými poznatky o sobě i o mém pohledu na svět.

   Recenze bez fotky s logem

   • Jan Kolín

    PODNIKATEL A MAJITEL JECOM IT CONSULTING S. R. O.

    Zlepšil jsem vlastní organizaci času.    Ocitl jsem se, jak se říká, na životní křižovatce a nevěděl, kudy dál. Dostal jsem doporučení na zkušenou koučku Libuši Petrovic. Rozhodl jsem se tedy do toho jít a zvolil variantu osobního setkávání při koučinku. Chtěl jsem si utřídit myšlenky, emoce, pocity, začít pracovat na zajímavých záměrech, vizích a stanovit si nové reálné cíle. V té době se hlavně pohnout z místa a vykročit vpřed tím správným směrem.

    Koučování s Libi bylo pro mě velmi příjemné, aktivující a inspirativní. Technika cílených a někdy překvapivých otázek, kterou používá, je podle mě velice efektivní a přínosný nástroj osobního i profesního rozvoje. U mě se zaměřil na objevení a rozvinutí vnitřního potenciálu a podporu mých talentů a směrování životní cesty. Poskytl mi výbornou příležitost poznat více sám sebe a zapracovat na rozvoji nových snů, záměrů, vizí a cílů.

    Při koučinku  jsem začal myslet jiným, odlišným způsobem a osvojil jsem si nové návyky. S jejich pomocí teď vnímám svůj život i své okolí optimističtěji, více si věřím, jsem efektivnější, jdu za svým cílem a ještě více otevřeně komunikuji. Během pravidelných sezení došlo k postupnému odstranění vnitřních bloků a vzorců chování, které mi bránily ke spokojenosti, štěstí a úspěchu. Celý proces koučinku s Libi přinášel více energie pro můj aktivní přístup, přípravu i těšení se na každé další sezení i odhodlání si do svého života přinést razantnější změny myšlení i jednání. Jako správná koučka, dávala Libi velmi trefné a často i provokativní otázky s přesahem do duchovní oblasti, díky kterým jsem získal nový pohled na svou situaci a vnitřní niterní uvědomění. Měl jsem také dostatek prostoru k přemýšlení a vnitřnímu cestování, při kterém se mi objevila spoustu nových možností, jsem více kreativní, přicházejí nové nápady včetně energií na jejich zrealizování. 

    Děkuji Libuši Petrovic za profesionální individuální koučink.

   • Petr Všechovský

    PODNIKATEL A FOTBALOVÝ TRENÉR

    Posílil jsem své sebevědomí a začal si uvědomovat, co je pro mě důležité.


    Hledal jsem se a nevěděl jsem, co dělat dál. Jak pokračovat v projektech a dalších mých záležitostech. Zároveň mě brzdilo mé vnitřní nastavení. Byl jsem na to sám a nevěděl jsem, jak to celé změnit.

    Během spolupráce s Libi jsem postupnými a navazujícími kroky došel k důležitým rozhodnutím. Chtěl jsem je udělat už dávno, ale sám bych se k nim možná nikdy neodhodlal. Posílil jsem své sebevědomí a začal si uvědomovat, co je pro mě důležité.

    V mém osobním rozvoji jsem se posunul o velký kus dopředu. Když se dnes podívám na začátek, tak je skoro až neuvěřitelné, kam mě celý koučovací proces posunul. Teď už nemám strach dělat jakákoliv rozhodnutí. Rozumím sám sobě a věřím si.

    A rozhodl jsem se v naší spolupráci stoprocentně pokračovat dál, protože ten posun, co za tu dobu vidím, je obrovský. Libi mě vždy podporovala a dokázala přirozeně nasměrovat tak, abych si sám věci uvědomil a dal si na ně odpověď. Díky tomu se mi otevřely nové pohledy, které bych dříve neviděl.

     

    Jak pomáhám

    Co ode mě můžete očekávat

    Splněná očekávání jsou podstatou úspěchu. Podívejte se, co vám dám já.

    Zobrazit více

    Co je koučink a jak vám může pomoci

    Koučink je založen na dlouhodobé spolupráci, která vede k vašemu seberozvoji a hlavně trvalým změnám ve vašem životě. Zde se dozvíte, o čem to celé je.

    Zobrazit více

    Neradím, a přesto vám pomohu

    „Rady nejsou vždy ideálním řešením.“ Nevěříte? Na příkladu vám ukážu, proč je toto tvrzení pravdivé.

    Zobrazit více

    Pravidla

    Bez nich by to nešlo. Díky nim bude naše spolupráce efektivnější a snadněji se dokážete dostat tam, kam chcete.

    Zobrazit více

    Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.